SERVİSLERİMİZ

 

TAAHHÜT, PROJE, TEMSİLCİLİK VE İHALE DANIŞMANLIĞI

 

    Majanni Group olarak taahhüt proje ve ihale danışmanlığında aldığımız sonuçlarla, Suriye’de öncüyüz.

   Çağdaş iş anlayışına uygun çalışma sistemimizle şirketinizin hizmetlerine uygun iş fırsatlarını araştırıp proje öncesi ve sonrası kapsamlı çalışmalar yapıp sizin bu iş imkanlarından en verimli şekilde faydalanmanızı sağlamaktayız.

   Devlet ve özel sektör ihalelerinde hukuki ve mali mevzuatları çok iyi bilen ve bu mevzuatlara uygun hareket eden ekibimiz, oluşabilecek riski tolere edip, güvenli ve garantili bir şekilde ihalelerde yer almanızı sağlamaktadır.İhale kazanılıp uygulama safhasına gelindiğinde, firmamız size ihtiyaç duyabileceğiniz hertürlü desteği vermeye devam etmektedir.

    Tüm işlerimizdeki felsefemiz ; projeyi, kişisel gurur olarak görüp yayımlanan standartlara göre tamamlamaktır. Bu felsefeye paralel çalışan Majanni Group, işlerini yayımlanan standartlara uygun ve planlanan zamandan önce bitirmesi ile övgülere sebep olmuştur.

 

OFİSİNİZ OLMADAN SİZE VE ŞİRKETİNİZE ULAŞABİLME İMKANI

   Sizlere sağlayacağımız, şirketinize ait irtibat ofisiyle, sürekli ve özel bir ofis kiralamak zorunda kalmadan, her an ulaşılma imkanına sahip olacaksınız.

   Burada tamamen sizin şirketinizi temsil eden özel sekreteriniz, Arapça ile tüm aramaları  şirket isminizi kullanarak cevaplayıp, yapılan her görüşmeyi, anında detaylı mail olarak sizlere iletecektir.

   Şirketinizin temsilcisi, ürünlerinizi sizden gelen bilgiler doğrultusunda profesyonelce sunarak, müşteri memnuniyeti ile firmanızın, satış ve pazarlama stratejilerini hedefleyecektir.

 

Ürünlerinizin Tanıtımı!

 

   Firmanızın Ürünleri, doğru adrese ve doğru insanlara, en iyi, hızlı ve en profesyonel bir şekilde sunulacaktır. Sizlerden gelecek ürünler, tanıtım kataloğu, broşür ve numunelerle birlikte, müşterilerle yüzyüze görüşülerek tanıtılacaktır.

   Profesyonel tanıtım ve satış elemanları aracılığı ile kendi anlayacakları ve rahat olacakları dilde, ortamda ve organizasyonda, önce tanıtım sonra satış yapılacaktır.

   Her nekadar teknolojiden üst düzeyde yararlanıp, firmanızı ve ürünlerinizi web sitenizde tanıtıyor olsanızda, müşteriyle birebir diyalog ve pozitif iletişim, websitesi veya e-mail postasindan daha etkili ve verimli olacaktır.

   Her ülkenin kendi vatandaşı, aynı kültüre sahip vatandaşıyla nasil konuşacagını ve nasıl   diyalog kuracağını iyi bilir. tabiki heryerde yabancı dil konuşanlar olacaktır, ama bu hiçbir zaman aynı lisanı konuşup,  aynı kültürleri paylaşmak anlamına gelmemektedir. 

   Kısacası amacımız, ürünlerinizi doğru adres ve doğru müşterilere, doğru zaman ve diyalogla sunmak ve bu müşterilerle sürekliliği sağlamaktır.

   Bizce, doğru olan birkez satıp, arkayı dönmek değil ; satış ve memnuniyet sürekliliğini artırmaktır.

 

Ürün Nakliye ve Gümrük işleri! 

 

   Nakliye ve Gümrük işlemleriniz için  en uygun mevzuatı  araştırmak ve bulmak bizim işimizdir.

   Nakliye işlemleriniz için ürün ve hizmetlerinize en uygun ve ekonomik taşıma yolundan faydalanabilmeniz için size gerekli alternatifleri sunmaktayız.

   Türk gümrük mevzuatını ve Suriye gümrük mevzuatını çok iyi bilen uzman ekibimiz, ürün veya hizmetlerinizin yasal mevzuata aykırılık taşımadan, en güvenli ve ekonomik şekilde, size Gümrük işlemleriniz için gerekli desteği vermektedir.

   Suriye deki gümrükleme işlemleriniz için de, işin ehli ve uzman müşavirlerle çalışabilmeniz sağlanacaktır. Gerektiğinde , temsilciniz, işlemler esnasında gümrükte bulunacaktır.

 

Showroom – Ofis!

 

   Her şirketin kendi politikasi ve ihtiyaçları doğrultusunda, hedef ve beklentileri değişmektedir, Şirketiniz için bir Showroom ihtiyaci olduğunu tespit etmişseniz bu konuda, size her türlü olanaklar sağlanacak, istediginiz semtte, istediğiniz bölgede,  beklentilerinize uygun olan, Showroomların resim ve kiralama şartları size ulaştıralacaktır.

   Aynı zamanda iç dizayn ve hertürlü dekarasyon için  buradaki, profesyonel  şirketlerden de teklif ve projeler tarafınıza sunulacaktır.  Yapılan bu hizmetler ofis talepleriniz  içinde  geçerli olacaktır.

 

Daha fazla bilgı için lütfen bizi arayın veya emaille ulaşın.