HAKKIMIZDA

    

     Majanni Group şirketi uluslararası  dış ticaret sahasında yeni bir fikir ve suriye'de verdiği hizmet anlayışıyla bir ilk olarak kurulmuştur.

    Suriye Ticaret Ofisi olarak Türk işadamları ile çalışmak önceliğimizdir. Kuruluş amacı önemli ekonomik gelişmelerden her iki ülke firmalarına yarar sağlamak olan Suriye Ticaret Ofisi,  Majanni Groubun bir kuruluşudur. Bugüne dek, bir çok firmanın, suriye pazarında ki temsilciliği, ihale temsilciliğinde ve taahhüt projelerinde aldığı başarılı sonuçlarla suriyede öncüdür.

   Majanni Group olarak, her faaliyette iş ahlakını önde tutarak, konularımızdaki tüm yasal mevzuatlar dahilinde uygulamalar ile müşterilerimize en güvenilir, kusursuz hizmet ve ürünler sunmayı hedefledik.

   Suriye’de iş yapmak isteyen herkes, firmamız sayesinde Suriye'de kendi irtibat ofislerini oluşturarak kendi şirketlerine özel bir telefon numarasına ve ofis adresine sahip olabilir.

   Herhangi bir ülkeden bizimle çalışan şirketlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun proje ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Suriye'de geniş çapta ve uzun vadede iş yapma olanağını sunmaktayız. Bağımsız bir ekip olarak size talepleriniz doğrultusunda yardımcı olmakta ve önerilerde bulunmaktayız.

 

   Suriye 21 milyon genç nüfusa sahip, hızla dışa açılan ve kamudan özel sektöre yönelen dinamik bir ekonomiye sahiptir. Türkiye ile 2 milyar dolar olan dış ticaret hacmi önümüzdeki 3 yılda 5 milyar dolara çıkacaktır. İki ülke arasında serbest gümrük sözleşmesi bulunmaktadır, bürokratik işlemler de Türklere kolaylık ve öncelik sağlanmaktadır.

   Firmamızın kuruluş  amacı  bu önemli gelişmelerden her iki ülke firmalarına en kısa zamanda beklentileri doğrultusunda yarar sağlayıp, boşuna geçecek zaman ve maliyet kayıplarını önlemektir. Siz bu imkanlardan, bizimle temasa geçerek en kısa zamanda yararlanabilir işinizi büyütebilir, pazar pastanızı çoğaltabilir, düşük maliyetli üretim ve ortaklıklar kurabilirsiniz. Majanni Group hızlı ve sürekli gelişmelerin getirdiği gereksinimleri karşılamaktadır.